Kurumsal

image
Kurumsal

Seyak (Fidancılık & Zeytin)

Firmamız 1990 yılında kardeş firmamız olan Akduman Fidancılık ile durgun göz aşı sistemi kullanarak 5 dekar alanda Balıkesir/Bandırma, Sahil Yenice köyünde üretime başlamıştır.
Bu süreçte, ürün yelpazemizi genişletmiş olup, sadece ceviz fidanı değil aynı zamanda meyve, badem, fındık ve zeytin fidanı gibi farklı çeşitlerinde üretimine başlanmıştır.
1990’lı yıllarda 5 dekar alanda üretimine başladığımız ceviz fidanını zaman içinde kapasitemizi de genişletip, geliştirerek 250 dekar alana yaymayı başardık. Toplamda 7 dekar sera alanında ve 250 dekar arazide tüplü ceviz ve açık köklü ceviz fidanları üretmekteyiz.
2019 yılı itibariyle de farklı çeşitlerde bir çok ürünü mevcut ve potensiyel müşterilerimize sunmaktayız.

Seyak Tarım ve Fidancılık, Balkan ülkelerine ve Avrupa'ya geniş üretim ve satış yelpazesiyle edindiği bilgi ve tecrübeyi ülke içinde kazanmış, kalitesinden ve güveninden ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir. Tüm resmi belgeler, yüksek verimlilik ve kaliteli fidanlarımız ile Tarım Bakanlığı onaylı ürünler sunmaktayız. Bu üretimin yanı sıra yıllık ortalama 100.000 badem fidanı ve 500.000 zeytin fidanı üretiyoruz. Doğru zamanda doğru fidan çeşidi seçerek, müşterilerimize ilk elden en kaliteli ürünleri getiriyoruz. Bahçe, tesis, çeşit seçimi, uygun dikim zamanı, budama yöntemleri ve kültürel süreçler alanında müşterilerimize sonsuz destek sağlıyoruz. Amacımız, tüm dünya topraklarını ekonomik değeri olan fidan ve ürünlerle bir araya getirmektir.

Bizimle İletişime Geçin

Firmamız 1990 yılında kardeş firmamız olan Akduman Fidancılık ile durgun göz aşı sistemi kullanarak 5 dekar alanda Balıkesir/Bandırma, Sahil Yenice köyünde üretime başlamıştır.-

Instagram Facebook Whatsapp Youtube